Dotazník pro žádost o vydání osvědčení podnikatele verze 10.3.0 vyplníte zde.

Změnový dotazník pro hlášení změn po vydání osvědčení podnikatele verze 10.3.0 zde.

Opětovné načtení již uložených dat (pokračování ve vyplňování dotazníku) zde.

Rozpracovaný dotazník lze uložit stiskem tlačítka „Uložit“ na konci dotazníku. Dotazník se uloží přímo do Vašeho počítače. Pro pokračování ve vyplňování Dotazníku využijte výše uvedený odkaz „Opětovné načtení již uložených dat (pokračování ve vyplňování dotazníku) zde“, kdy pomocí tlačítka „Procházet“ najdete uložený dotazník na Vašem počítači a stiskem tlačítka „Otevřít“ ho opětovně načtete.

Finální dotazník uložíte stiskem tlačítka „Tisk finální verze a její uložení do souboru“ na konci dotazníku. Zároveň při této volbě lze dotazník vytisknout. Rozpracovaný i finální dotazník se ukládá ve formátu xml.

Při práci s formulářem může docházet k ukládání dat na zařízení, které aktuálně pro práci využíváte. Pečlivě zvažte, které zařízení pro práci s formulářem použijete.

Pro vyplnění dotazníku jsou podporované následující operační systémy a prohlížeče: 

  • MS Windows Vista, MS Windows 7, MS Windows 8 a MS Windows 10, s internetovým prohlížečem Internet Explorer (v aktuální verzi), Edge (v aktuální verzi), Google Chrome (v aktuální verzi), Mozilla Firefox (v aktuální verzi) a Mozilla Firefox ESR (v aktuální verzi), 

  • Mac OS X 10.12 - Sierra a vyšší, s internetovým prohlížečem Safari (v aktuální verzi),

  • OS Linux, s internetovým prohlížečem Mozilla Firefox (v aktuální verzi) a Mozilla Firefox ESR (v aktuální verzi), 

  • Smartphone Android 3.1 a vyšší, iOS 7.1.2 a vyšší, Windows Phone 8 a vyšší.

Doporučujeme dotazník při vyplňování průběžně ukládat, neboť při nečinnosti delší jak 60 minut dojde k zavření formuláře a ztrátě dat!

Upozorňujeme, že Úřad akceptuje pouze dotazníky v elektronické podobě ve formátech zfo, xml, které nejsou zašifrované.

V případě problémů volejte 257 283 258, 153 nebo pište e-mail na prumyslova.bezpecnost@nbu.gov.cz

Na jednotlivé položky v dotazníku lze nahlédnout v příloze č. 5 vyhlášky č. 405/2011 Sb., o průmyslové bezpečnosti. Rozsah, způsob a forma oznamování změn jsou stanoveny v § 6 a 7 této vyhlášky.